پایگاه اطلاع رسانی شاهوزهی

امروز: پنجشنبه ۲۰ بهمن ۱۴۰۱
۱۴ تیر ۱۴۰۱

عصبانیت و عقده مسیح از بسیج/پروژه غربی تضعیف حجاب شکست خورد

مسیح علینژاد فعال خود خوانده زنان با انتشار ویدیویی تاریخ گذشته که واکنش مردم سیستان و بلوچستان را در روزهای اخیر نسبت به تعرض به دختران جوان زاهدانی در پی داشت، سعی کرد اراذل اوباش را به اعضای نهادهای انقلابی مرتبط کند؛ او بی خبر از سناریو از پیش شکست خورده اش این مطلب را برای انحراف افکار عمومی و تحت و الشعاع قرار دادن مسئله حجاب پس از ۵ روز منتشر می‌کند.
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی طایفه شاهوزهی به نقل از عصرهامون؛ در چند روز گذشته انتشار ویدیوی در فضای مجازی از تعرض چند مرد جوان به دو دختر نوجوان زاهدانی باعث جریحه دار کردن احساسات شهروندان سیستان و بلوچستان شد.

با فراگیر شدن این ویدیو در فضای مجازی استان دستور شناسایی عاملان این اهانت از سوی مقام قضایی صادر شد و در دستور کار نیروهای فراجا استان قرار گرفت و با اقدام ویژه نیروی انتظامی در کمترین زمان عاملان ضرب و شتم دختران زاهدانی دستگیر و تحویل مقامات قضایی شدند.

با انتشار گسترده ویدیو توضیحات عوامل این مناقشه که منجر به درگیری در ملاعام شده بود، ساعتی قبل مسیح علی نژاد خبرنگار ضد انقلاب و پروژه بگیر وزارت امور خارجه ایالت متحده که خود را فعال حقوق زنان میداند در صفحه اینستاگرامی منتسب به خود بعد از گذشت نزدیک به پنج‌ روز از حادثه مذکور اقدام به بازنشر این ویدیو با هدف ایجاد جنگ روانی در بین افکار عمومی و هجمه سازی کذب علیه نهاد مقدس بسیج می کند.

او با انتشار همان ویدیو اولیه تعرض به دختران زاهدان را به مسئله حجاب گره می زند و اراذل و اوباش را به عنوان نیروهای امر به معروف معرفی می‌کند.

این اقدام وی در حالیست که شهروندان سیستان و بلوچستان با انتشار هشتگ #مجازاتعبرتآمیز به دلیل سرعت عمل نیروهای نظامی و انتظامی در دستگیری و‌ شفاف سازی این حادثه تقدیر کرده و از دستگاه قضایی درخواست مجازات فوری عوامل این حادثه را داشته اند.

انتهای پیام/ http://asrehamoon.ir/vdciv3azyt1a5r2.cbct.html

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook
انتهای پیام/

دیدگاه های ارسال شده توسط شما ، پس از تایید مدیر سایت یا دبیر بخش خبری در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت و اپلیکیشن

راه اندازی فروشگاه اینترنتی

در سریعترین زمان ممکن کسب و کارت رو آنلاین کن