پایگاه اطلاع رسانی شاهوزهی

امروز: پنجشنبه ۲۰ بهمن ۱۴۰۱
۱۰ خرداد ۱۴۰۱

رهبر معظم انقلاب اسلامی تحریم را اسلحه قدرتها در مقابل کشورها خواندند و تأکید کردند: آن چیزی که این اسلحه را از کار می‌اندازد، توجه به نیروها و ظرفیت‌های درونی است.

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی طایفه شاهوزهی به نقل از ایرنا، آیت‌الله مصطفی محامی در دیدار رییس و جمعی از اساتید دانشگاه پیام نور سیستان و بلوچستان اظهارداشت: یکی از برکات انقلاب اسلامی در استان تعدد دانشگاه‌ها، دانشجویان و اساتید است که در این بین دانشگاه پیام نور نیز شرایط را برای ادامه تحصیل در نقاط دور افتاده فراهم آورده است.
وی ضمن تاکید بر اهمیت کار کیفی در سطح دانشگاه افزود: در کل کشور دانشگاه‌ها قبل از کرونا دچار افت و خیز بوده و در دوران کرونا نیز بیشتر دچار مشکل شدند و با توجه به اینکه دانشگاه پیام نور عمدتا به‌صورت مجازی و مطالعاتی است کار سخت‌تر است و ارزیابی‌ها باید با فیلترهای واقعی و به صورت دقیق صورت گیرد تاخروجی کار قابل اعتماد باشد.
امام جمعه زاهدان ادامه داد: یک جنبه مهم کار آموزشی و جنبه دیگر کار فکری و بینشی است که فعالیت در این جهت در فضای حقیقی راحت تر و در فضای مجازی سخت خواهد بود و باید دید در این جهت چه تدبیری اندیشیده شده است.
آیت‌الله محامی بیان کرد: در ارائه رشته‌های کارشناسی ارشد باید چندین فاکتور رعایت شود ابتدا ارائه رشته‌های کاربردی و مورد نیاز استان و سپس فراهم بودن شرایط برای تامین اساتید تا در این صورت کیفیت آموزش حفظ شود.
عباس اویسی رییس دانشگاه پیام نور سیستان‌وبلوچستان نیز در این دیدار به ارائه گزارشی از آخرین وضعیت دانشگاه پیام‌نور استان پرداخت و گفت: هم‌اینک بیش‌از هشت هزار دانشجو در ۱۰۰ رشته مقطع کارشناسی و چهار رشته مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه پیام نور استان مشغول تحصیل هستند.

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook
انتهای پیام/

دیدگاه های ارسال شده توسط شما ، پس از تایید مدیر سایت یا دبیر بخش خبری در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت و اپلیکیشن

راه اندازی فروشگاه اینترنتی

در سریعترین زمان ممکن کسب و کارت رو آنلاین کن