پایگاه اطلاع رسانی شاهوزهی

امروز: پنجشنبه ۲۰ بهمن ۱۴۰۱
۰۸ خرداد ۱۴۰۱

*جلسه سران و معتمدان طوایف استان در دبیرخانه اقوام و طوایف قرارگاه قدس با حضور سردار شکارچی معاونت فرهنگی، عملیاتی، تبلیغاتی و سخنگوی ارشد نیروهای مسلح و هیئت همراه جناب سردار دهقان مسئول حفاظت ارشدقرارگاه و جناب سرهنگ بختیاری معاونت محترم فرهنگی قرار گاه قدس*

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی طایفه شاهوزهی مورخ هشتم خرداد ۱۴۰۱ سردار شکارچی دردبیرخانه اقوام و طوایف استان حضور داشتند وخاطرنشان کردند: مردم ولی نعمت ما هستند و مسئولی که خادم مردم باشد این مسئولیت ارزش دارد . باید همه در جایگاه خودشان به دین خدا اسلام خدمت کنند این ارزشمند است و کسانی که در این جهت خدمت می‌کنند باید مشکلات و موانع را از سر راهشان برداریم .
همه نیروهای مسلح ،سپاه ارتش و بسیج خادم شما مردم هستند، به تبعیت از فرماندهی کل قوا خادم شما مردم هستند ،خدمتگزاری به مردم محرومی که از امکانات اولیه بهره‌مند نیستند وظیفه ما میباشد. حاکمیت دینی معنایش همین است.
سر طایفه حاج محمد شاهوزهی و مسئول دبیرخانه اقوام و طوایف پس از عرض خیر مقدم افزود: تعدادی از سران طوایف و امامان جمعه و مدیران و فرهنگیان عزیز در این جلسه حضور دارند، یادی کنیم از سردار دلها شهید سلیمانی عزیز وشهید میرحسینی و همچنین مسیح بلوچستان شهید شوشتری که خدمات ارزنده از خود به یادگار گذاشتند. مستحضر هستید که در انتخابات ۱۴۰۰ مردم به فرمان امام خامنه ای لبیک گفتند و عهد مجدد با نظام و رهبری بستند و در همه صحنه‌ها حضور دارند. دبیرخانه اقوام و طوایف صلح و سازش هایی را در منطقه انجام داده است ما الحمدلله به اهداف مان در این زمینه رسیده ایم و جلوی تبلیغات و برنامه‌های دشمن را در این زمینه گرفته ایم. خصوصاً در بحث کورین که اتفاقاتی افتاد و یاد خاطره آن شهدای عزیز بخیر .
وی خاطرنشان کرد: بزرگان طوایف در صف اول کنار سبز پوشان هستند. عملکرد سبزپوشان سپاه زبانزد خاص و عام است وبرکسی پوشیده نیست. در سیل زدگی ،آب رسانی و خدمات معیشتی فعالیتهای ارزشمندی را انجام داده است. همه سرباز وطن هستیم و جان میدهیم اما خاک نمی‌دهیم و درخواست ما از حضرتعالی دیدار سران طوایف سیستان و بلوچستان با حضرت آقا امام خامنه ای مدظله العالی میباشد.

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook
انتهای پیام/

دیدگاه های ارسال شده توسط شما ، پس از تایید مدیر سایت یا دبیر بخش خبری در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت و اپلیکیشن

راه اندازی فروشگاه اینترنتی

در سریعترین زمان ممکن کسب و کارت رو آنلاین کن