پایگاه اطلاع رسانی شاهوزهی

امروز: پنجشنبه ۲۰ بهمن ۱۴۰۱
۰۸ خرداد ۱۴۰۱

رسانه از مؤلفه های اصلی جهاد تبیین / وحدت و اراده ملی، راه برون رفت از مشکلات اقتصادی است

سردار شریف با اشاره به اینکه از مؤلفه های اصلی جهاد تبیین، رسانه است گفت: راه حل عبور از مشکلات اقتصادی و معیشتی، وحدت و اراده ملی، همکاری و پشتیبانی مردم و اعتماد به مسوولین است.
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی طایفه شاهوزهی به نقل از سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار رمضان شریف سخنگو و مسئول روابط عمومی کل سپاه امروز (شنبه) در همایش بزرگ جهاد تبیین سپاه ناحیه امام حسین(ع) شهرستان بوئین زهرا افزود: یکی از دلایل نهضت جهاد تبیین در منظومه فکری رهبر معظم انقلاب این است که حقایق و واقعیت های انقلاب اسلامی باید به نسلی که انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی را ندیده و لمس نکرده اند، توسط جهادگران عرصه تبیین و روشنگری انتقال یاید.

وی یادآورشد: یکی از مؤلفه های اصلی جهاد تبیین، رسانه است و امروز هدف فضای مجازی ایجاد شک و تردید در افکار و اندیشه های نسل جوان انقلاب اسلامی است.

سردار شریف ادامه داد : از مهم ترین ملاحظاتی که باید مورد توجه جهادگران عرصه تبیین قرار گیرد، این است که این جنگ روایت ها امروز مهمترین بستر فعالیت خود را در فضای مجازی قرار داده و در حقیقت، مختصات و میدان نبرد جنگ ترکیبی دشمن در فضای مجازی است.

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، جهاد تبیین را بیان چرایی خصومت دشمنان با مردم و انقلاب اسلامی دانست و گفت: امام خمینی(ره) با اتکاء بر مردم و مبانی دینی، انقلاب خود را شروع کرد. امروز چرا همه دشمنان ما از نام امام خمینی(ره)، فرزندان امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب می ترسند؟ چرا امروز همه دشمنان دنبال هیاهوی تبلیغاتی و لجن پراکنی علیه انقلاب اسلامی هستند؟ در این فضای غبارآلود علیه انقلاب اسلامی، بهترین راهکار مقابله، جهاد تبیین است و جهاد تبیین، تبیین چرایی دشمنی دشمنان با مردم و انقلاب اسلامی است و همه مردم باید بدانند که در این رسالت بزرگ ،سربازان جهاد تبیین هستند.

وی در پایان سخنان خود، به وحدت ملی و کمک همه مسوولان به دولت در مردمی سازی و عادلانه یارانه ها اشاره کرد و گفت: وحدت ملی و مطالبه همه مردم در کشور باعث آزادسازی خرمشهر شد، تنها راه حل عبور از مشکلات اقتصادی و معیشتی، وحدت و اراده ملی، همکاری و پشتیبانی مردم و اعتماد به مسئولین است.

سردار شریف افزود: کمک و همکاری مردم و مسوولین در مردمی و عادلانه سازی یارانه ها می تواند زودتر منفعت را نصیب کشور کند. از این رو، یکی دیگر از محورهای جهاد تبیین این است که در خصوص موضوعات داخلی، جوسازی نکنیم؛ بلکه در راستای مقاومت هوشمند در برابر دشمنان، بر وحدت ملی تکیه کنیم و جهت گیری های ما در راستای جهت گیری ها و منویات رهبر معظم انقلاب باشد

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook
انتهای پیام/

دیدگاه های ارسال شده توسط شما ، پس از تایید مدیر سایت یا دبیر بخش خبری در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت و اپلیکیشن

راه اندازی فروشگاه اینترنتی

در سریعترین زمان ممکن کسب و کارت رو آنلاین کن