پایگاه اطلاع رسانی شاهوزهی

امروز: پنجشنبه ۲۰ بهمن ۱۴۰۱

فرمانده نیروی زمینی سپاه: دشمنان پیام اقتدار نیروهای مسلح ایران را درک کرده‌اند

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook

پایگاه اطلاع رسانی طایفه شاهوزهی به نقل از تسنیم ،سردار پاکپور در آیین تکریم و معارفه فرماندهان سپاه حضرت قمربنی هاشم علیه السلام گفت: دشمنان پیام اقتدار نیروهای مسلح جمهوری اسلامی را درک کرده اند.

آیین تکریم و معارفه فرمانده تیپ ۴۴ قمربنی هاشم علیه السلام و جانشین فرماندهی سپاه حضرت قمربنی هاشم علیه السلام با حضور سردار پاکپور، فرمانده نیروی زمینی سپاه برگزار شد.
فرمانده نیروی زمینی سپاه در این مراسم با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس، با اشاره به رشادت های رزمندگان استان چهارمحال و بختیاری در قالب تیپ همیشه پیروز ۴۴ قمربنی هاشم علیه السلام در هشت سال دفاع مقدس و بعد از دفاع مقدس، کارنامه این یگان در عرصه های مختلف دفاع از امنیت کشور در مرزهای شمالغرب، جنوب غرب و جنوب شرق کشور را مایه افتخار دانست.
سردار پاکپور افزود: تیپ ۴۴ قمربنی هاشم علیه السلام یکی از یگان های بنامِ سپاه در دوران دفاع مقدس بود و بارها از فرماندهان وقت شنیده ام که در عملیات های بزرگ، سردار خرازی و دیگران در لشکر ۱۴ امام حسین علیه السلام و سردار کاظمی در لشکر زرهی ۸نجف اشرف تلاش می کردند تیپ ۴۴ قمربنی هاشم علیه السلام در جناح آنها قرار بگیرد، یعنی اطمینانی که فرماندهان از شجاعت و رشادت رزمندگان این تیپ داشتند افتخاری برای شما و عزیزان پیشکسوت استان چهارمحال و بختیاری است.
وی در ادامه با یادآوری رشادت های رزمندگان استان چهارمحال و بختیاری در قالب تیپ ۴۴ قمربنی هاشم علیه السلام، اظهار کرد: ایجاد امنیت پایدار و به موازات آن ایجاد زیرساخت های لازم ، بومی سازی امنیت با سازماندهی نیروهای محلی، رفع خلاء های مرزی و کمک به مرزنشینان و رفع محرومیت از مناطق مرزی، پنج موضوع و محور اساسی برای یگان های نیروی زمینی سپاه در انجام مأموریت های محوله است.
فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، تصریح کرد: با توجه به حضور مقتدرانه و قدرتمند مرزبانان سپاه و نیروی انتظامی، امنیت در مناطق مرزی برقرار است و دشمنان هم پیام اقتدار نیروهای مسلح جمهوری اسلامی را دریافت کرده‌اند.
سردار پاکپور با اشاره به اقتدار موشکی و پهپادی نیروهای مسلح کشور، تأکید کرد: دشمنان به قدرت نیروهای مسلح و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعتراف می کنند و مکنزی می گوید زمانی ما برتری هوایی داشتیم ولی الان نمی توانیم با قاطعیت بگوییم برتری هوایی داریم.
وی خاطرنشان کرد:موضوعی که ما تأکید داریم این است که ما هر روز باید نسبت به روز قبل قدرتمندتر شویم و قدرت فقط به تجهیزات نیست. موشکی ، زیردریایی، زرهی، پهپاد و … باید کار خود را انجام دهند؛ اما ابزار تنها کارآیی ندارد و آنچه به ابزار ماهیت و کیفیت و اثرگذاری بیشتر می دهد، آمادگی معنوی نیروی انسانی و رزمندگان است.
فرمانده نیروی زمینی سپاه تقویت تفکر معنوی دوران دفاع مقدس در رزمندگان جوان را مورد تأکید قرار داد و گفت: آموزش، آمادگی رزمی و آمادگی معنوی مکمل هم هستند و برای مقابله با دشمن راهی جز قدرتمند شدن وجود ندارد.
گفتنی است در این مراسم با حضور سردار پاکپور، فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، از زحمات سرهنگ پاسدار مهران مرادی در مسئولیت جانشین فرماندهی سپاه حضرت قمربنی هاشم علیه السلام استان چهارمحال و بختیاری تقدیر و سردار علی افضلی بعنوان جانشین فرماندهی سپاه استان و همچنین سردار حمید محمدی به عنوان فرماندهی جدید تیپ ۴۴ قمربنی هاشم علیه السلام معرفی شدند.

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook
انتهای پیام/

دیدگاه های ارسال شده توسط شما ، پس از تایید مدیر سایت یا دبیر بخش خبری در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت و اپلیکیشن

راه اندازی فروشگاه اینترنتی

در سریعترین زمان ممکن کسب و کارت رو آنلاین کن